17 березня водій Lexus відправився за покупками у великий торговий центр. Коли повернувся з покупками, машини на парковці вже не було.

На щастя, автомобіль знаходився під охороною супутникової «протиугонки» від «Княжа варта» і його відстежили через супутник - викрадену машину бандити поставили на відстій через 72 км. Поліцейські влаштували засідку і через два дні затримали трьох молодих людей, які приїхали за здобиччю на Тойоті Ленд Крузер і Хендай Соляріс, при цьому Тойота теж значилася в угоні.

В машині у передбачуваних злочинців виявили пристрій, за допомогою якого можна відключати сигналізацію і розкривати машини - так званий граббер. Воно стало головним доказом у справі. Вже доведено три випадки викрадення машин, але, можливо, їх було і більше.

Молоді люди не визнавали провину до останнього не дивлячись на те, що були затримані на крадених машинах. Вже доведено три випадки викрадення машин, але, можливо, їх було і більше.

До речі сказати, буває і так, що автозлодії не відкривають машини відмичками і не розбирають приладову панель на стоянках, а просто крадуть з кишені автовласника ключі, сідають за кермо і відвозять автомобіль в «відстійник». Коли господар виходить з торгового центру, його машина вже знаходиться поза досяжністю. У таких випадках автомобілістів рятує послуга «подвійна авторизація». Вона передбачає наявність у машині прихованої кнопки авторизації, про яку знає тільки господар. Без натискання кнопки спрацьовує сигнал тривоги. Навіть якщо злочинець вкраде ключі разом з міткою, він не зможе виїхати, а в центр безпеки надійде сигнал.