Фізична охорона об'єктів

Фізична приватна охорона об'єктів - сама надійний спосіб забезпечити безпеку комерційному підприємству.

Таке рішення гарантує негайну реакцію групи швидкого реагування (ГШР) на надзвичайні події і підвищує статус компанії в очах відвідувачів. У більшості випадків присутність на периметрі підприємства добре екіпірованих і озброєних професіоналів саме по собі відлякує зловмисників!

Навіщо потрібна фізична охорона об'єктів?

Не завжди можна обійтися технічними засобами для охорони об'єкта.

Не завжди можна обійтися технічними засобами для охорони об'єкта. Іноді датчики не дозволяють встановити обставини подій. В деяких випадках необхідна миттєва реакція, наприклад, при збройному пограбуванні, хуліганських або шахрайських діях, коли критичні умови не дозволяють чекати і 5 хвилин до приїзду групи швидкого реагування, потрібно відсіч зловмисникам

У таких випадках відповідальна особа приймає рішення приставити до об'єкта фізичну охорону.

Фізична охорона дозволяє

Професійні охоронці незамінні для забезпечення безпеки на об'ектахповишенного ризику, а також у випадках, коли установка технічних засобів є неприпустимою з естетичних міркувань.

  • обмежити доступ на закриту територію і контролювати пропускний режим;
  • ретельно оглянути в'їжджає автотранспорт;
  • пішки обійти периметр об'єкта, що охороняється і уважно оглянути мертві зони, що випадають з-під контролю камер спостереження;
  • захистити матеріальні цінності від виносу співробітниками, проконтролювати переміщення персоналу.

Як організована приватна охорона Княжа варта?

Пропонуючи послуги приватної охорони, наша компанія гарантує комплексний підхід до забезпечення безпеки об'єкта - організація контролю на пропускному пункті, захист матеріальних цінностей, спостереження за переміщенням гостей і співробітників, миттєве реагування на надзвичайні ситуації.

Щоб не виникало непорозумінь, всі дії заздалегідь узгоджуються з клієнтом. Залежно від встановленого порядку підбирається відповідна формений одяг. Щоб забезпечити максимально ефективне реагування на порушення режиму, ми оснащуємо пости охорони сучасною технікою і озброєнням.

Професійні охоронці Княжа варта - це фахівці високого класу, які:

  • навчання прийомам рукопашного бою;
  • володіють вогнепальною зброєю на професійному рівні;
  • екіпіровані за останнім словом техніки;
  • вміють надати першу медичну допомогу іпрінімают заходи по ліквідації причин і наслідків надзвичайних подій (пожеж, потопів, задимлень) до приїзду МНС.

 

Якщо на вашому об'єкті несуть службу фахівці приватної охорони, це підвищує статус закладу в очах відвідувача і в більшості випадків запобігає спробам несанкціонованих проникнень або крадіжок.

Скільки коштують послуги фізичної охорони Княжа варта?

Ціна безпеки залежить від режиму роботи

Якщо вам потрібен охоронець на короткий період часу для дотримання порядку на масовому заході, годину роботи фахівця буде коштувати від 140 грн. Якщо планується цілодобова охорона, 24 години роботи працівника Княжа варта обійдуться в суму від 1 300 грн.

Щоб замовити послуги приватної охорони для вашого об'єкта, залиште замовлення на сайті, заповнивши просту форму. Якщо залишилися питання, телефонуйте - проконсультуємо і допоможемо забезпечити безпеку незалежно від сфери діяльності вашої організації та типу приміщення!