Система супутникового моніторингу транспорту

Для компаній, які займаються автомобільними пасажирськими або вантажоперевезеннями, важливий контроль над транспортними парками.

Вантажівки та автобуси повинні слідувати строго певними графіками і маршрутами. Невелике відхилення без поважної причини - збиток виробництву, втрата прибутку, ризик отримати негативну репутацію у клієнтів. Щоб уникнути транспортних витрат і порушення термінів все передові транспортних компаній використовують супутникові системи спостереження за автомобільним і вантажним парком.

Це простий, зручний і недорогий спосіб контролювати несанкціоновані дії з боку водіїв і збільшити ефективність перевезень!

Що таке супутниковий моніторинг автотранспорту?

Автотранспорт, який виїжджає на робочі маршрути (таксі, автобуси, вантажівки), оснащується спеціальними блоками обладнання.

Це обладнання зчитує інформацію про автомобіль і постійно передає зміни на пульт диспетчера «Княжа варта» або на Ваш особистий пульт.

Якщо під час поїздки GSM-мережа пропадає, обладнання накопичує дані і передає їх оператору, як тільки з'являється мережа. Щоб виключити втрату важливої інформації, вона передається по трьох каналах - GPRS, SMS і CSD.

Якщо Ви хочете спробувати систему стеження за автомобілем в справі, зверніться до нас, і ми безкоштовно встановимо тестовий комплект. Як показує практика, купівля обладнання виправдовує себе вже через 2-4 місяці.

Система моніторингу транспорту цілодобово контролює:

Залежно від особливостей Вашого транспорту і перевезень ми підберемо оптимальне обладнання з вигідним тарифним планом.

  • положення автомобіля на карті, відповідність маршруту;
  • місцезнаходження транспорту в разі викрадення;
  • пробіг машини в будь-який відрізок часу;
  • витрата палива;
  • манеру водіння - різкі гальмування, прискорення, небезпечні ситуації;

Яку систему стеження за авто купити?

З огляду на специфіку бізнесу клієнтів і їх фінансові можливості, наша компанія пропонує на вибір кілька систем.

Всі вони однаково добре забезпечують безпеку вантажів і транспорту, але відрізняються кількістю функцій.

Ви можете купити такі системи стеження за авто:

  • Tracker A – мінімальний комплект обладнання та послуг, який допомагає швидко відстежити стан транспорту, дистанційно його контролювати і виявити в разі викрадення.
  • Княжа варта Logistic – нова система безпеки, яка в режимі онлайн стежить за автомобілем. Вона реєструє всі поїздки за певний час, контролює витрату палива, несанкціоновані виїзди і відхилення від маршруту.
  • Княжа варта Logistic GLONASS PRO – професійний комплект обладнання, в якому представлені розширені можливості Княжа варта Logistic. Така система оснащена функцією контролю температури кузова, операції з вивантаження / навантаження і ряд інших корисних опцій.

 

Якщо ви Ви раніше ніколи не користувалися системами супутникового стеження за автомобілем або не знаєте, якого обладнанню віддати перевагу на цей раз, зверніться в службу «Княжа варта». Наші фахівці вже більше 17 років встановлюють охоронне і трекінгові обладнання на транспорт і. Вони допоможуть вам Вам зорієнтуватися і зробити оптимальний за вартістю і ефективності вибір.