Установка сигналізації «Княжа варта»

Можливості нашої компанії, обладнання та 18 років досвіду співробітників дозволяють пропонувати клієнтам охоронні сигналізації різного класу, гарантуючи безпеку приватних квартир і фінансових установ, в яких існує підвищений ризик нападу.

Надійна охоронна сигналізація для бізнесу

Навіть якщо офіс знаходиться на високому поверсі сучасного бізнес-центру, це не гарантує йому безпеку.

Про розміщення на перших поверхах житлових будинків офісів і магазинів ми навіть не говоримо - ризик виникнення надзвичайної ситуації в таких приміщеннях дуже високий! На щастя, проблема вирішується просто - досить встановити охоронну сигналізацію, яка своєчасно повідомить на пульт чергового про подію.

Ми встановлюємо клієнтам повний набір обладнання:

 

  • контрольну панель;
  • тривожну кнопку;
  • датчики руху і відкриття дверей.

 

Вони миттєво реагують на будь-які порушення і відправляють сигнал черговому оператору компанії «Княжа варта». Вже через 10 секунд на місце події висувається наша група швидкого реагування, а державні органи (поліція, МНС, швидка) сповіщаються про інцидент.

Перекласти охоронну сигналізацію в активний режим досить легко і це може зробити будь-який із співробітників.

Установка сигналізації в комерційне приміщення

Якщо Вашу компанію кожен день відвідує велика кількість клієнтів, якщо обмежити їх доступ не можна, а перевірити особу неможливо, залишається одне - убезпечити себе за допомогою установки сигналізації в приміщенні. Такою послугою користуються банки, кредитні організації, служби швидких позик та інші компанії, у яких в касі може зберігатися приваблива для грабіжника сума.

Порядок установки охоронної сигналізації

  • 1. Фахівці проводять огляд будівлі, щоб виявити слабкі місця і пропонують свої рекомендації щодо поліпшення безпеки приміщень компанії - додаткові решітки, посилення стін, установку броньованих стекол.
  • 2. Далі Ви вибираєте оптимальний комплект устаткування для установки охоронної системи. Спираючись на свій досвід, ми готові кожному запропонувати ідеальний по вартості та ефективності варіант - датчики руху і відкриття дверей, тривожну кнопку, панель управління системою.
  • 3. Обов'язково підписується договір на установку і обслуговування.

Скільки коштує установка сигналізації?

Наша компанія розробляє, вдосконалює і встановлює надійні охоронні сигналізації для комерційних приміщень різного типу: магазинів, банків, ломбардів. Ми пропонуємо клієнтам різні за складністю рішення, в залежності від вимог до безпеки.

Від чого залежить вартість охоронної сигналізації?

На ціну впливає те, який комплект обладнання Ви замовляєте. Залежно від кількості і типу датчиків в комплекті змінюється і щомісячна вартість їх обслуговування. Ви отримуєте кваліфіковану допомогу, яка набагато дешевше, ніж відшкодування збитків і розгляду зі страховими компаніями.

Скільки коштує установка сигналізації?

Виходячи з необхідності і спираючись на досвід, ми пропонуємо клієнтам три різних типи охоронного обладнання.

  • Кнопка тривоги. У Вашому офісі або магазині розміщується контрольна панель, дротова або бездротова кнопка, яка подає сигнал, і попереджає наклейка. Такого комплекту достатньо для невеликих банків, ломбардів та магазинів. Ціна устатковання 2 200 грн або 3 200 грн за дротової і бездротової варіанти, відповідно. Вартість обслуговування 2 200 грн на місяць для офісів і 2 500 грн на місяць для магазинів.
  • Охоронна сигналізація. У приміщенні розміщується контрольна панель, датчик руху, детектор відкриття дверей і клавіатура. Ціна устатковання 4 700 грн, вартість обслуговування 2 000 грн на місяць для офісів і 2 500 грн на місяць для магазинів.
  • Тривожна кнопка + Охоронна сигналізація. Об'єднує 2 попередні варіанти і підходить для охорони головних офісів в банках і сховищах. Ціна бездротового устатковання 5 400грн, вартість COS 2 300 грн на місяць для офісів і 3 700 грн на місяць для магазинів.

Якщо Ви сумніваєтеся, зверніться до нас за попередньою консультацією. Ми допоможемо підібрати комплект, який відповідає Вашим вимогам, і запропонуємо прийнятну ціну установки сигналізації. Заповніть форму, щоб залишити заявку, або замовте зворотний дзвінок в один клік!