Пожежна сигналізація «Княжа варта»

Яким би новим не був ремонт у вас в будинку, скільки б не коштувала оренда офісу, навіть якщо Ви впевнені, що в приміщенні якісна проводка, від мимовільного загоряння або нещасного випадку ніхто не застрахований. Єдиний спосіб виключити надзвичайні наслідки електричним струмом чи пожежі - встановити пожежну сигналізацію з пультової охороною.

Як влаштована пожежна сигналізація: установка і монтаж

Система пожежної охорони - це не звичайна сигналізація, що реагує на присутність диму в приміщенні. Це складний проект, який складається з декількох обов'язкових етапів:

  • Проектування. Наші фахівці оцінюють особливості приміщення, доступ до комунікацій, потенційні шляхи поширення вогню і диму, щоб якомога раніше зреагувати на появу загрози і мінімізувати наслідки загоряння, а також не допустити будь-якої шкоди. Для кожного об'єкта в Львові пожежна сигналізація монтується з урахуванням встановлених норм безпеки та ДВК.
  • Реалізація. Щоб не відривати Вас від повсякденних турбот і не міняти Ваш графік, всі роботи по монтажу датчиків і систем передачі сигналу проводяться в стислі терміни. Найчастіше наші фахівці вже через 3 години після прибуття на об'єкт передають замовнику приміщення з функціонуючою охоронною та пожежною сигналізацією. В результаті по всій будівлі встановлені датчики, які реагують на дим і звуковими сигналами попереджають про необхідність евакуювати людей з приміщень.
  • Обслуговування. Протипожежна сигналізація активна 24 години на добу. Весь цей час за нею спостерігає диспетчер, на пульт якого при виникненні нештатної ситуації надійде сигнал про потенційну небезпеку. Регламентований час реакції на загрозу - кілька секунд. Цього достатньо, щоб оператор встиг повідомити про загрозу службам МВС і МНС, а також відправити на місце події групу швидкого реагування. Підготовлений екіпаж ще до прибуття МНС приступає до усунення причин загоряння та евакуації цінностей.

Переваги пожежної сигналізації «Княжа варта»:

  • за 17 років роботи ми отримали 700 позитивних відгуків і подячних листів клієнтів і жодної скарги на недбалість співробітників або збій системи;
  • в штаті працюють 20 сервісних інженерів, діє власний навчальний центр, де співробітники регулярно підвищують кваліфікацію;
  • всі процеси відповідають стандартам ISO 9001, діє ліцензія МНС на надання послуг;
  • крім того, прямий договір з МНС підтверджує вища якість обслуговування і ефективність сертифікованих систем пожежної сигналізації.

Вартість пожежної сигналізації «Княжа варта»

Ціна пожежної сигналізації залежить від комплектації. Для максимальної надійності та інформованості фахівці «Княжа варта» пропонують установку бездротового обладнання з підключенням обладнання до мобільного додатку на Вашому смартфоні. Ціна установки і обслуговування залежить від площі приміщення і кількості датчиків.

Щоб замовити установку і обслуговування пожежної сигналізації, щоб не переживати з приводу збереження важливих документів і цінностей, щоб в будь-який момент знати, що Ваше майно в безпеці, залиште замовлення на нашому сайті. Менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе підібрати оптимальний за вартістю і ефективності комплект обладнання.