Відеоспостереження на об'єктах

Підключення відеоспостереження на об'єкті, що охороняється дозволяє ефективно запобігти злочинні дії і надзвичайні події, заощадивши при цьому сили співробітників і кошти власників. Спираючись на свій досвід, ми стверджуємо, що монтаж систем відеоспостереження «Княжа варта» не тільки допомагає стежити за тим, що відбувається навколо, але і вирішує ряд інших важливих завдань.

5 причин купити і встановити систему відеоспостереження

Багато в чому ефективність сучасних систем відеоспостереження спирається на їх багатофункціональність. Тепер це не просто картинка в моніторі!

  • Повний контроль над приміщенням або прилеглою територією.
  • Запобігання розкрадань, крадіжок, шахрайства або інших несанкціонованих дій на об'єкті.
  • Контроль над діями співробітників, організація їх безпеки.
  • Швидке і ефективне проведення службових розслідувань.
  • Запобігання надзвичайних подій: пожеж, витоків води, задимлень.

Послуги відеоспостереження у Львові від компанії «Княжа варта»

Залежно від поставлених завдань, ми реалізуємо проекти будь-якої складності: розробляємо індивідуальну схему розташування камер, проводимо монтажні роботи в найкоротший термін, гарантуємо регулярне обслуговування встановленої техніки.

Кожен менеджер «Княжа варта» - професіонал, який підкаже оптимальне за якістю і вартістю рішення. На Вашому об'єкті буде встановлено найсучасніше обладнання з майже безмежними можливостями.

Можливості системи відеоспостереження

Як тільки IP-камери стали доступними, а для монтажу систем відеоспостереження почали використовуватися комп'ютери, роутери, відеореєстратори та інша сучасна техніка, перелік можливостей відеоспостереження значно розширився.

  • Тепер з його допомогою Ви можете не тільки переглянути відео в реальному часі, а й записати його на жорсткий диск.
  • Щоб керувати технікою, зовсім не обов'язково перебувати в одній і тій же кімнаті. Віддалене підключення по Інтернету можливо з будь-якої точки світу за допомогою смартфона або планшета.
  • Цифровий запис позитивно позначилася на якості картинки. Камери з високою роздільною здатністю зйомки дозволяють розглянути найдрібніші деталі: номера автомобілів, написи на бейджах.

Якщо Вам важлива безпека - особиста, майна, співробітників - замовте монтаж систем відеоспостереження в компанії «Княжа варта». Залиште заявку онлайн або замовте зворотний дзвінок на сайті. З нашим обладнанням від Вас не сховається жодна надзвичайна подія або порушення!