Вартість охоронної сигналізації для будинку

Кожен день в новинах з'являються повідомлення про десятки крадіжок, скоєних в приватних квартирах і будинках.

Насправді таких випадків набагато більше, але не всі вони цікаві пресі. Якщо Ви не хочете опинитися героєм одного з випусків, подбайте про безпеку майна заздалегідь.

Надійного замка і дверей недостатньо, щоб спокійно проводити відпустку далеко від дому. Для повноцінного захисту ми рекомендуємо встановити пультової охорону будинку, яка завжди буде на сторожі Вашого спокою і безпеки.

Навіщо вам потрібна охоронна сигналізація в будинку?

Крадіжки, пограбування, злом приватного будинку - щоденні новини рясніють подібними фразами. У сучасному світі безпеку майна виходить на перший план. Ніхто не може бути застрахований від проникнення зловмисника.

Установка охоронної сигналізації в заміському будинку - вірний спосіб убезпечити своє житло. Міцна двері і високий паркан не завжди гарантують надійний захист. Найчастіше вони тільки допоможуть виграти час, поки злодій усуває перешкоди. На відміну від стін і дверей, систему безпеки компанії «Княжа варта" не зламати - вона гарантує максимальний захист.

Монтаж охоронної сигналізації в приватному будинку убезпечить житло від проникнення грабіжників, виникнення пожеж, витоку газу і води. Не турбуйтеся про збереження свого майна під час відпустки або відрядження - фахівці «Княжа варта» завжди на варті Вашого спокою!

Як формується ціна сигналізації для охорони будинку?

Експерти сходяться на думці, що пультова охорона - один з найбільш надійних способів захистити майно під час від'їзду господарів. А вартість установки охоронної сигналізації в будинку значно нижче, ніж ціна можливих ризиків і витрат на усунення негативних наслідків.

Для кожного бюджету і котеджу будь-якого розміру розробляється проект комплексної охорони. Ціна складається з вартості обладнання та обслуговування. На неї впливають додаткові вимоги клієнта і особливі побажання при монтажі.

Грунтуючись на великому досвіді, ми розробили 2 стандартні варіанти охоронної сигналізації в будинку, які підходять більшості клієнтів:

Перший варіант «Вигідний».

Він включає все необхідне обладнання, щоб убезпечити будинок. Комплектація:

  • головна панель і датчик відкриття дверей;
  • 2 бездротових датчика із захистом від спрацювання при русі домашніх тварин;
  • бездротової датчик диму;
  • клавіатура і брелок для зручного управління;
  • наклейки на двері для кращого захисту і попередження вторгнення;
  • бездротової датчик протікання води;
  • бездротової датчик температури.

Другий варіант «Преміальний».

У нього входять сучасні пристрої охоронної сигналізації для будинку, керовані з мобільного додатку.

З їх допомогою можна віддалено перевіряти, чи закриті двері, вмикати і вимикати систему. Комплект ідеально підходить для великих квартир на 4-5 кімнат, приватних котеджів.

Охоронною сигналізацією в приватному будинку можна керувати віддалено через спеціальний додаток для смартфона. Завдяки функції віддаленого управління Ви завжди будете в курсі, що відбувається в котеджі, навіть якщо перебуваєте на іншому кінці світу!

Замовте охорону будинку за вигідною ціною!

Вартість першого комплекту - від 8 700 грн, ціна за установку обладнання з керуванням через мобільний додаток - від 16 500 грн. Вартість охорони будинку і цілодобового моніторингу 1250 грн і 1400 грн на місяць відповідно.

Щоб дізнатися більше про охоронну сигналізації, оформите заявку на сайті, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери допоможуть вибрати і встановити оптимальну за функціональними характеристиками і ціною охорону будинку. Ми використовуємо сучасне бездротове обладнання та дублюючі канали зв'язку. У разі небезпеки група реагування «Княжа варта» буде на об'єкті вже через 5-7 хвилин!

Встигніть замовити установку охоронної сигналізації в будинку за вигідною ціною!

Якщо ж Вас не влаштував жоден запропонований комплект, менеджери із задоволенням запропонують Вам альтернативний індивідуальний проект. Залиште заявку на сайті, вказавши свої дані і задавши питання, щоб фахівець передзвонив з конкретною пропозицією по установці охоронної сигналізації в будинку.

Охорона приватних будинків і заміських котеджів

Щодня в новинах ми дізнаємося про десятки крадіжок, скоєних в приватних будинках і квартирах. Насправді подібних випадків в кілька разів більше, просто преса висвітлює тільки найцікавіші з них. Щоб не опинитися героєм одного з випусків кримінальних новин, подбайте про охорону заміського будинку заздалегідь.

Надійні двері з хорошим замком не зупинить зловмисників. Спокійно відправитися у відрядження або в подорож можна тільки за умови більш серйозного захисту. Фахівці «Княжа варта» пропонують встановити охорону будинку, яка забезпечує безпеку майна і ваш спокій.

Навіщо потрібна охоронна сигналізація в будинку

Високий паркан і міцна двері не захистить ваше житло від досвідчених злочинців. Подібні перешкоди лише на час затримують зловмисників, але не зупиняють їх. На відміну від дверей охоронну систему неможливо зламати. Вона гарантує максимальний захист вашого котеджу або дачного будинку. Установка охорони вбереже вас не тільки від злодіїв, а й від неприємностей, пов'язаних з витоком води, газу. Під час відрядження або відпустки ви можете бути абсолютно спокійні: про вашому житло подбають співробітники «Княжа варта».

Як формується вартість охоронної сигналізації

Ціна охорони приватного будинку залежить від обраного обладнання та витрат на його обслуговування. На вартість також впливають особливі побажання при монтажі і додаткові вимоги клієнта. Наші фахівці розробляють окремий проект для кожного будинку і погоджують його з замовником. Залежно від вимог і бюджету клієнта ми пропонуємо на вибір кілька комплектів.

«Вигідний». Даний комплект для охорони приватного будинку включає:

• контрольну панель;
• два бездротових датчиків руху;
• бездротовий датчик відкриття дверей;
• спеціальний брелок для віддаленого управління тривожною кнопкою;
• бездротову клавіатуру;
• наклейки на вікон і дверей для попередження проникнення;
• бездротовий датчик протікання води;
• бездротові датчики диму і температури;

Устаткування вироблено в Україні.

«Преміальний». Найкраще підходить для охорони котеджів і великих будинків. Крім базового набору охоронних датчиків, в нього входить датчик руху з фотокамерою, який реагує на несанкціоноване проникнення і відправляє фотопідтвердження в центр безпеки. Все обладнання виготовлено в Ізраїлі.

Вибір комплекту обладнання для охорони приватного будинку в Львові і Львівській області залежить виключно від ваших побажань. Залиште заявку на сайті, щоб фахівці компанії «Княжа варта» проконсультували вас по особливостям комплектів і допомогли знайти оптимальне рішення.