Навіщо потрібна сигналізація в квартирі?

Найміцніша і надійні вхідні двері не може гарантувати захист від злому.

Навіть якщо її зміцнити, то Ви лише виграєте кілька хвилин часу, поки зловмисник буде возитися зі складним замком. Щоб не переживати про збереження майна під час відпочинку або відрядження, встановіть в квартиру сигналізацію.

На сьогодні це один з кращих способів захисту майна. Сучасні охоронні системи реагують на проникнення в квартиру і передають дані на пульт центру безпеки. Вже через кілька хвилин на об'єкт приїжджає досвідчена група швидкого реагування позавідомчої охорони (ГШР).

Монтаж охоронної сигналізації в квартирі убезпечить житло від проникнення грабіжників, виникнення пожеж, витоку газу і води. Не турбуйтеся про збереження свого майна під час відпустки або відрядження - фахівці «Княжа варта» завжди на варті Вашого спокою!

Принцип дії сигналізації в квартирі від Княжа варта

Якщо Ви хочете забезпечити безпеку майна, вибирайте надійну охоронну компанію.

Фахівці «Княжа варта» підберуть обладнання в залежності від Ваших побажань і бюджету, швидко розроблять індивідуальний проект, встановлять усі камери і датчики.

Готова система безпеки збереже Вашу власність в цілості. Багатофункціональні датчики реагують на:

  • спроби злому і проникнення в квартиру;
  • ознаки задимлення або затоплення;
  • витік газу.

Якщо у Вас є домашні тварини, фахівці «Княжа варта» врахують це при налаштуванні і монтажі сигналізації в квартирі.

Установка сигналізації в квартиру займе мінімум часу і не зіпсує інтер'єр. Фахівці підбирають бездротове цифрове обладнання, яке працює швидко і безвідмовно. Вся діяльність компанії спрямована на запобігання неприємних наслідків, а не їх усунення.

Вартість установки сигналізації в квартирі

Ціна системи безпеки залежить від індивідуальних вимог клієнта і особливостей об'єкта. Менеджер запропонує кілька варіантів з урахуванням розмірів приміщення і цілей установки сигналізації в квартиру. Що б Ви не вибрали, фахівці гарантують якісний монтаж, безперебійну роботу обладнання і максимальний захист житла.

Безпека квартири забезпечують:

Вартість сигналізації в квартиру значно нижче ціни ймовірних ризиків і усунення наслідків. Довірте монтаж системи професіоналам і не переживайте про збереження Вашої власності.

  • більше 1000 власних і партнерських груп швидкого реагування, сформованих із співробітників з правом носіння зброї і бойовим досвідом, забезпечених всім необхідним для надання першої допомоги та запобігання форс-мажорних ситуацій і знаходяться в 5 хвилинах їзди від Вас;
  • 3 цілодобових моніторингових центру;
  • договір про взаємодію з поліцією та іншими екстреними службами;
  • спеціально розроблене сучасне програмне забезпечення.

Вартість сигналізації в квартиру

«Княжа варта» - це охоронні системи, які запобігають крадіжки, розбій і спроби проникнення до Вашої оселі або офіс. Вартість установки охоронної сигналізації набагато нижче, ніж ціна наслідків надзвичайної події. Щоб вибрати оптимальний за вартістю і кількістю додаткових функцій варіант, зверніться до фахівців компанії «Княжа варта» - Вам допоможуть підібрати оптимальну систему, яка гарантує надійну охорону.

Вартість сигналізації в квартиру залежить від пакета послуг і тарифу обслуговування

Вам доступні 3 комплекти:

  • «Базовий», в який входить контрольна панель, клавіатура, бездротової датчик відкриття дверей, бездротової датчик руху
  • «Вигідний», де передбачені додаткові охоронні датчики, датчики диму і протікання води, а також можливість віддаленого управління системою охорони
  • «Преміальний» комплект включає в себе всі основні елементи охорони квартири, в тому числі бездротовий датчик руху з фотофіксацією

 

Щоб дізнатися точну вартість установки сигналізації в квартирі, залиште замовлення онлайн або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери більше 4 років працюють в сфері безпеки, вони допоможуть Вам зробити оптимальний вибір.

Охорона квартир

Захистити житло від злому не зможе навіть найміцніша вхідні двері. Практика показує, що укріплені конструкції зі складним замком затримують зловмисника за все на кілька хвилин.

Щоб не хвилюватися про збереження майна під час тривалої відсутності, забезпечте охорону квартири за допомогою сигналізації. На сьогоднішній день такий спосіб захисту житла є одним з найефективніших.

Сучасне охоронне устаткування реагує на несанкціоноване проникнення в квартиру і відправляє відповідний сигнал на пульт центру безпеки. Група швидкого реагування прибуває на об'єкт вже через 5-7 хвилин.

Охоронний комплекс захищає житло не тільки від злодіїв, а й від пожеж, витоків газу та води. Насолоджуйтесь відпусткою без хвилювань, не відволікайтеся від роботи в ділових поїздках - довірте захист житла фахівцям нашої компанії. «Княжа варта» завжди на сторожі вашого спокою.

Обладнання

Контрольна панель. Приймає сигнали від датчиків і відправляє їх у наш центр безпеки.

Бездротова клавіатура. Дозволяє керувати охоронною системою і датчиками.

Брелок з тривожною кнопкою. Допомагає включати і вимикати охоронну систему, а також відправляти сигнал в надзвичайних ситуаціях.

Бездротовий датчик руху. Вловлює рух в приміщенні. Не реагує на тварин.

Бездротовий датчик руху з фотофіксацією. Відправляє сигнал в центр безпеки з фотопідтвердження.

Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна. Реагує на відкривання дверей або вікна. Може бути вимкнений з контрольною панелі при необхідності.

Датчик диму. Реагує навіть на мінімальне задимлення.

Датчик витоку газу. Визначає навіть невелику витік газу.

Датчик протікання води. Реагує на безпосередній контакт з водою, встановлюється в нижній частині стін на кухні та у ванній.

Збереження майна забезпечують

• Більше 5000 власних і партнерських груп швидкого реагування, які знаходяться в декількох хвилинах їзди від клієнта. У ДБР є все необхідне для роботи в екстрених ситуаціях і надання першої допомоги. До групи входять підготовлені співробітники, що мають бойовий досвід і право носіння зброї.
• Роботу екіпажів координують три цілодобових центру безпеки.
• Спеціальний договір про взаємодію з екстреними службами, поліцією.
• Сучасне програмне забезпечення , спеціально розроблене для наших охоронних комплексів.

Скільки коштує установка охоронної сигналізації в квартирі

Вартість охорони квартири залежить від її особливостей і побажань замовника. Менеджер компанії пропонує кілька варіантів з урахуванням площі приміщення, цілей установки сигналізації.

Які б побажання не висловив клієнт, наші співробітники гарантують максимальну ступінь захисту вашого житла. Ціна охорони квартир в Львові та Львівській області значно нижче витрат, які можуть виникнути в результаті пограбування, затоплення або пожежі. Для клієнтів з різними вимогами і рівнем бюджету ми пропонуємо на вибір кілька комплектів обладнання:

«Базовий»: підходить для студій і 1-кімнатних квартир;
«Вигідний»: представляє собою оптимальне співвідношення ціни і якості, а також забезпечує максимальний захист від злому, крадіжки і пожежі;
«Преміальний»: ідеальне рішення для котеджів і 3-5-кімнатних квартир.

Точну вартість монтажу фахівець розрахує після оформлення заявки. Для цього замовте зворотний дзвінок або заповніть форму зворотного зв'язку. Ми завжди допоможемо вибрати оптимальне рішення. Для отримання докладної консультації по послугах компанії зателефонуйте в найближчий офіс у вашому місті чи приїжджайте до нас для особистої бесіди.