Даний інцидент навряд чи можна назвати складним, проте, це сталося зовсім недавно, в кінці серпня 2018 го року. З цілком зрозумілих причин, ми не будемо афішувати імен та прізвищ учасників події, а також адресу потерпілої.

Вночі, о 01:12 надійшов дзвінок від нашого постійного клієнта, який тривожно повідомив, що з будинку його сусіда, а за сумісництвом і доброго друга, правопорушники, в кількості чотирьох осіб, найімовірніше чоловічої статі, виносять техніку. Група швидкого реагування негайно виїхала і вже за 4 хвилини була на місці. 

Дивовижні пригоди часом відбуваються в нашому світі. Так, в один і той же будинок з різницею всього лише в три дня намагалися вдертися різні зловмисники.

О 13:59 надійшов сигнал тривоги на пульт центрального спостереження. Спрацювала сигналізація на 1-му поверсі будинку в селі Бісковичі, після чого оперативна група в складі 3-х чоловік, старшого зміни, кінолога з собакою та водія, негайно виїхала на сигнал тривоги.

Початок 2018 року видалося неспокійним для фахівців «Княжна варта», інспекторів поліцйї та власника BMW 5 серії з Львівської області. Господар автомобіля був у гостях, а коли повернувся, виявив, що у нього вдома побували злодії.

6 годин знадобилося фахівцям «Княжа варта», щоб знайти викрадений «Мерседес» клієнта з Львова. Машину викрали з парковки в центрі міста ввечері, а вночі автомобіль подав сигнал. У центрі безпеки його відстежили. 

17 березня водій Lexus відправився за покупками у великий торговий центр. Коли повернувся з покупками, машини на парковці вже не було.