О 13:59 надійшов сигнал тривоги на пульт центрального спостереження. Спрацювала сигналізація на 1-му поверсі будинку в селі Бісковичі, після чого оперативна група в складі 3-х чоловік, старшого зміни, кінолога з собакою та водія, негайно виїхала на сигнал тривоги.

Прибувши на місце події о 14:15, оперативна група провела ретельний огляд периметра будинку і прилеглої території та виявили розбите вікно на 1-му поверсі котеджу. Після блокування можливих шляхів відходу зловмисників з даного об'єкта, старший оперативної групи отримав важливі відомості від оператора пульта спостереження, що в будинку на першому і другому поверхах спрацьовують датчики руху, а отже, правопорушники перебувають ще в будівлі. Команда наших фахівців була напоготові, що допомогло максимально оперативно і без особливих жертв затримати чоловіка, який вискочив з вікна. Такому зухвалому побігу також перешкоджав і той факт, що команда працювала згуртовано і швидко, як і належить справжнім професіоналам своєї справи.

Затриманий чоловік виявився раніше судимим громадянином Р., який є уродженцем міста Кам'янське 1982 го року народження (чоловік був неодноразово судимий за статтею 185 частина 3). Після прибуття оперативної слідчої групи Самбірського району, зловмисник був переданий в руки поліції і його доставили у відділок в якості підозрюваного.

Незважаючи на розбиті вікна і безлад в заміському котеджі, господар будинку згодом щиро подякував співробітникам охоронного агентства "Княжа Варта" за збереження всіх цінностей і самої нерухомості у відносній цілості. Після цього виклику команда попрямувала по іншим сигналам тривоги.

Незалежно від вашого місця розташування щодо Львова, наша компанія убезпечить вашу нерухомість і цінності в ній за допомогою передових технологій охорони а також перевіреним методикам швидкого реагування. Цей випадок один з багатьох, які наочно демонструють готовність "Княжій Варти" захистити вас і вашу власність, тому краще не чекати "особливого" випадку, коли до вас захочуть увірватися бандити. Наші послуги гарантують підвищений рівень безпеки житла, незалежно від віддаленості від нашої бази. Також, не має ніякого значення, чи перебуваєте ви у відпустці, або ж перебуваєте вдома, захист потрібен завжди і у всьому.