Дивовижні пригоди часом відбуваються в нашому світі. Так, в один і той же будинок з різницею всього лише в три дня намагалися вдертися різні зловмисники.

Перший випадок був вельми спланований, група з трьох осіб працювала злагоджено, тривалий час стежив за котеджем і, дочекавшись від'їзду господарів, вирішила провернути хитре діло за допомогою пригнічувача GSM-сигналу. Таке технічне оснащення глушить в певному радіусі всі мобільні сигнали, що мало на увазі і переривання бездротового зв'язку об'єкта з пунктом центрального управління охорони. Зрозуміло, що “глушилка” зробила свою справу перекривши мобільний сигнал і злочинці вельми спокійно, без побоювання на те, що за ними вже виїхали, почали нишпорити по хаті в пошуках коштовностей, грошей та інших цінних речей. Чи варто казати, що їх безтурботне ставлення призвело до практично негайного затримання правопорушників бригадою з охоронного агентства "Княжа Варта"?

Незважаючи на те, що бездротовий сигнал і справді був заглушений, проводове з’єднання ніхто і ніколи не відміняв, особливо під час проектування безпеки окремо взятого будинку. Завдяки швидкому реагуванню команди фахівців, бандити були затримані і відправлені в поліцію, а будинку і майну в ньому не було нанесено ніякої шкоди.

Друга ж історія сталася через три дні, коли група підлітків, що складалася з п'яти хлопців від 15 і до 17 років на підпитку, вирішили забратися в цей же самий будинок, попутно розбивши вікно на першому поверсі. Ймовірно, метою хлопців скоріше було знайти місце для гульні, аніж пограбування об'єкта, адже при огляді котеджу не виявлено ніяких спроб визначити пріоритети або винести дорогу техніку. Оперативна група "Княжої Варти" приїхала так само швидко, як і в попередній раз. Молоді хлопці не чинили ніякого опору і покірно дочекалися поліцію. Що з ними було далі, автор статті не знає.

Висвітлюючи такі події з буднів наших бравих хлопців, ми прагнемо в першу чергу, показати людям, що турбота про безпеку житла, а також про життя людини, відіграє величезну роль. Не варто чекати екстреного випадку, щоб звернутися до нас за допомогою, будьте на десять кроків попереду бандитів, що збереже в цілості вашу нерухомість і ваше здоров'я.