Вночі, о 01:12 надійшов дзвінок від нашого постійного клієнта, який тривожно повідомив, що з будинку його сусіда, а за сумісництвом і доброго друга, правопорушники, в кількості чотирьох осіб, найімовірніше чоловічої статі, виносять техніку. Група швидкого реагування негайно виїхала і вже за 4 хвилини була на місці. 

Один з грабіжників, який повинен був охороняти своїх подільників, або, простіше, стояти на "стрьомі" відразу ж втік з місця злочину, а три правопорушника що залишилися спробували вдатися до втечі, проте у них нічого не вийшло, через якісно виконану роботу оперативників "Княжої Варти". Члени команди швидкого реагування грамотно знешкодили бандитів, застосувавши силові навички без використання зброї. Незважаючи на агресивну поведінку затриманих та їх спроби втекти, все обійшлося малою кров'ю і ніхто серйозно не постраждав.

Завдяки сусідові, який вчасно помітив недобре та побажав надалі залишитися анонімним, бригада нашого агентства запобігла великій крадіжці, а поліція приїхала досить швидко і оформила кримінальну справу на горе-крадіїв. Однак, як часто у жителів Львова і околиць, є такі пильні сусіди, готові прийти на допомогу у важкий момент? А у скількох з них є доступ до серйозної охоронної служби, яка має дуже багато точок швидкого реагування?

Зрозуміло, господареві будинку, що мало не постраждав від рук зловмисників, дуже пощастило, однак, чи пощастить вам?

Саме тому, в наш час так важливо убезпечити себе, своїх близьких і свою власність, скориставшись нашими послугами. Для жителів Львова і області, ми надаємо широкий спектр можливостей охорони нерухомості, що гарантує майже стовідсоткову безпеку вашого житла, техніки, засобів і коштовностей, якими ви володієте.

Про охорону житла варто задуматися незалежно від того, чи плануєте ви довге відрядження, або ж постійно перебуваєте в своєму місці проживання. У разі довгого від'їзду, охоронна система викреслить вас з групи ризику бути пограбованим, а якщо ж ви домосід, то така система убезпечить вас від збройного вторгнення.