Даний інцидент навряд чи можна назвати складним, проте, це сталося зовсім недавно, в кінці серпня 2018 го року. З цілком зрозумілих причин, ми не будемо афішувати імен та прізвищ учасників події, а також адресу потерпілої.

Ближче до третьої години ночі в квартиру жінки М. ледь не  вторглися якісь невідомі в масках, з метою обікрасти даму. На щастя для дівчини і на жаль для горе-крадіїв, які вирішили полоскотати собі нерви такими злочинами, двері були дуже міцними і надійними, а тривожна кнопка до охоронного центру "Княжої Варти" під рукою. Виклик надійшов в 3:13 ранку, а вже через 7 хвилин малолітні (як з'ясується пізніше) злочинці, що марно ламали непокірні двері, були затримані оперативною групою. Спершу хлопці вирішили чинити опір і хоч якось втекти, але браві оперативники припинили одразу такі спроби досить гуманними в таких випадках методами.

Після виклику поліції, працівники "Варти" заспокоїли перелякану громадянку М. і, дочекавшись органів правопорядку, поїхали на подальші виклики.

Як не сумно це визнавати, але зараз дуже небезпечно жити. Ніколи не можеш знати, хто і коли скоїть протизаконні дії по відношенню до вас, тому організація стовідсоткової безпеки вам і вашої власності - це першорядне завдання охоронного агентства "Княжа Варта". Ми надаємо нашим клієнтам високий рівень послуг, що забезпечено хорошою матеріальною базою, значною кількістю екіпажів та максимальним професіоналізмом всіх наших співробітників.