В кінці 2017 року поліцейські відзвітували: за 12 місяців в Україні було скоєно майже 600 тисяч злочинів. Левова частка - 52,4% - так звані майнові злочини. Це крадіжки, розбої, пограбування, викрадення. Викрадень машин за рік нарахували близько 15 тисяч випадків (14758 автомобілів). А з огляду на загальну кількість автомобілів в країні, під загрозою може опинитися будь-яка машина.

Аналіз крадіжок авто по окремих марках відображає наступну картину: злочинцям за смаком припадають автомобілі будь-якого цінового сегмента. Наприклад, якщо власники лишилися двох дорогих Ferrari, що говорити про більш доступні моделі. Разом з експертами ми розібралися в перевагах українських викрадачів і чи відрізняються смаки столичних автокрадіїв від викрадачів по всій Україні.

В УКРАЇНІ

Трійка лідерів сумного списку - в Україні в загальному і в львівській області зокрема - незмінна. Рекорди б'є «Лада»: власники позбулися 3756 автомобілів цього концерну. На другому місці японська Toyota. Загальні втрати склали 1797 машин. Бронза дісталася корейському виробнику Hyundai з результатом 1056 вкрадених автомобілів.

По інших марками статистика в регіонах відрізняється. Загальноукраїнський список продовжує KIA (890 шт.). На півтори сотні втрат менше у ВАЗа. Перевага викрадачі віддають і японським Nissan - 697 машин викрали в 2017 році. Практично порівну крадіжок довелося на частку Ford, Renault, Mazda і ГАЗ - в середньому 650 автомобілів.

Другу десятку найбільш викрадаються машин відкриває Honda. Цю марку викрадачі вибрали 610 раз. Далі слідують з невеликим розривом Mercedes і Mitsubishi - 590 і 554 автомобіля відповідно. BMW за смаком автокрадіїв в 544 випадках, а Volkswagen - на сотню менше. Преміальний Lexus став мішенню викрадачів 411 раз.

Замикають ТОП-20 найбільш викрадаються марок по всій Україні Chevrolet, Landrover, Audi і ЗАЗ. На кожного виробника довелося в середньому по 350 викрадень.

 

Експерт компанії «Княжа варта» Микола Бєліков: «Як і завжди, динаміку автоугонів диктує ситуація на вторинному ринку: викрадають найчастіше ті автомобілі, які легко продати. Цілком зазвичай йдуть свіжіші моделі, не старше 3 років, решта йдуть під розбір. Найчастіше нам доводилося повертати автомобілі з країн Середньої Азії, а також почастішали викрадення в регіони України».