Завжди може статися так, що у вашій власності опиниться квартира, в якій ви жити не збираєтесь, а продати чи здати в оренду не маєте з певних причин можливості. Звичайно, для максимальної безпеки такої квартири можна буде закласти всі вікна цеглою, а двері просто заварити, але ж подібні дії навряд можна буде назвати хоч трошки адекватними. Зважаючи на це, доведеться шукати деякі компроміси, щоб забезпечити достатній рівень безпеки приміщення одночасно з відносно малими затратами грошей на подібні дії.

Вже декілька років окремі виробники систем забезпечення охорони об’єктів намагаються збільшити обсяги продажу такого специфічного товару, як імітатори собачого гавкоту, що нібито мають повністю ідеально копіювати голос та поведінку справжнього великого собаки. Чи так це насправді та чи здатен такий пристрій ввести у оману злочинця, змусивши його повірити, що за стіною на нього чекає справжній здоровезний пес із дуже злими намірами? Спробуємо розібратися у цьому зовсім не однозначному питанні.

На захист свого будинку від зазіхань крадіїв люди зазвичай готові кидати будь-які засоби, незалежно від їх ефективності чи доречності саме в таких умовах, поєднуючи у дивний сплав сучасні охоронні системи та підозрілі амулети. Значно розумніше буде спочатку детально вивчити питання, особливо, з точки зору самих злочинців, щоб не витрачати зайвих грошей на цілком неефективні засоби, обов’язково придбавши при цьому реально потрібні речі, та не створивши вигляду підозріло надмірної охорони будинку.

Для багатьох відеонагляд давно вже став звичайною частиною життя та важливим фактором забезпечення повноцінної охорони майна від дій зловмисників. Однак, відеофіксація усіх подій у приміщенні може допомогти не тільки з питанням безпеки, але й з багатьма іншими, в тому числі й не надто очевидними. Деякі з додаткових функцій відеонагляду варто визначити наперед, щоб мати максимально повне уявлення про можливості використання таких систем у реальних умовах, а значить, вже без будь-яких вагань приступити до встановлення сучасного відеонагляду вдома чи на промисловому об’єкті.

Поліцейські підрахували, в який час активуються квартирні злодії. Якщо розділити добу на чотири частини.