Завжди може статися так, що у вашій власності опиниться квартира, в якій ви жити не збираєтесь, а продати чи здати в оренду не маєте з певних причин можливості. Звичайно, для максимальної безпеки такої квартири можна буде закласти всі вікна цеглою, а двері просто заварити, але ж подібні дії навряд можна буде назвати хоч трошки адекватними. Зважаючи на це, доведеться шукати деякі компроміси, щоб забезпечити достатній рівень безпеки приміщення одночасно з відносно малими затратами грошей на подібні дії.

Починати таку роботу варто з того, що з тимчасово нежилої квартири має бути винесено всі хоч трохи цінні речі, адже чим менше буде спокуси у крадіїв, тим менша ймовірність майбутнього незаконного вторгнення. Звичайно ж, винести абсолютно все, що могло б мати цінність для крадіїв, практично неможливо, однак ситуацію все ж варто хоч спробувати наблизити до ідеальної. Якщо ж у вас немає можливості розмістити подібні речі у більш надійному місці, спробуйте хоч трохи замаскувати їх, не виставляючи на огляд.

Наступним кроком має стати перевірка стану вікон та дверей з метою пошуку слабких місць, що стали б у нагоді зловмисникам, незалежно від їх цілей. Тут варто зазначити, що нерідко в нежилі приміщення вдираються зовсім не для крадіжок, а виключно для незаконного тимчасового захоплення території, що може бути зовсім не таким невинним, як то може спершу здатися. Нерідко результатом такого захоплення може стати небажаний наркопритон на території, що юридично належить вам, а значить і відповідальність, в найгіршому випадку — кримінальну, за неї несете саме ви.

Нарешті, остаточним фактором забезпечення максимальної безпеки приміщення, в котрому ви не збираєтесь з’являтись найближчі декілька місяців чи й навіть років, стане встановлення надійних датчиків руху і проникнення, з їх обов’язковою прив’язкою до пульту охорони надійної компанії, здатної швидко відреагувати на будь-які підозрілі дії. Тільки так ви зможете мати повну впевненість у тому, що з квартирою нічого не станеться і вона залишатиметься у тому ж стані, аж поки не стане у нагоді.