«Княжа варта» - провідний оператор систем безпеки для автомобілів і нерухомості.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та власників бізнесу довірили компанії найдорожче: особисту безпеку, захист автомобіля, будинку і офісу.

Використання новітніх супутникових (ГЛОНАСС / GPS) і мобільних (GSM) технологій, власні патентовані розробки, розвинена моніторингова інфраструктура, унікальні технології розшуку і тісний контакт з поліцією - все це дозволяє нам йти на випередження і протистояти сучасним методам викрадення.

«Княжа варта» сьогодні - це 18 років на ринку, 3 відмовостійких центру безпеки, які виконують моніторинг тривожних сигналів в режимі 24/7, найзначніший склад груп швидкого реагування - більше 1 000 власних та партнерських екіпажів, готових виїхати за першим сигналом тривоги.

Клієнтами компанії є лідери автомобільної промисловості, такі і найбільші автодилери по всій країні. Під охороною «Княжа варта» знаходиться значна частка банківського сектора, ключові мережі роздрібної торгівлі.

Щодня ми запобігаємо десятки випадків крадіжок і автомобільних угонів по всій території України, в країнах Європи, Азії та СНД, забезпечуючи збереження життя і майна своїх клієнтів.

Основні напрямки діяльності компанії

Спираючись на передові технології в області безпеки, супутникової навігації та телекомунікації, «Княжа варта» пропонує комплексний захист життя і власності клієнтів.

  • Охорона будинку Охорона квартир, котеджів, приватних будинків
  • Захист автомобіля Супутникові системи безпеки для автомобілів
  • Охорона офісу Охорона магазинів, офісів, об'єктів підвищеного ризику (банки, ювелірні салони та ін.)
  • Моніторинг транспортних парків Контроль автопарків, оптимізація витрат на корпоративний транспорт
Приватним клієнтам Корпоративним кліентам