Протиугінна система для автомобіля

Питання захисту авто від угону хвилює кожного водія, незалежно від того, живете ви у Львові, чи в іншому великому місті. Однак у цієї проблеми є вирішення: установка сучасної супутникової протиугінної системи дозволить захистити автомобіль навіть від найбільш досвідчених крадіїв.

Найбільш надійна та ефективна протиугінна система для автомобіля – це супутникова система сигналізації.

Дія охоронних сигналізацій та автомобільних протиугінних систем відбувається по різному. В разі спроби крадіжки, захист от угону відбувається наступним чином: сигналізація на машині гучним сигналом привертає увагу водія чи людей, що знаходяться поруч. Функція такої сигналізації – відлякування, але професійні крадії можуть знешкодити її за декілька секунд. Зберегти авто от угону на 100% можуть тільки супутникові системи безпеки автомобіля та протиугінні системи зі слідкуванням, котрі неможливо відключити навіть досвідченим крадіям.

Автомобільна супутникова охоронна система – надійний протиугінний засіб. В разі проникнення в авто злочинця вона одразу подає сигнал на пульт моніторингу, а GPS-маяк допомогає легко відстежувати переміщення в режимі онлайн. Супутникова система стеження за авто дозволяє власнику завжди знати, де знаходиться його машина.

Переваги «Княжої варти»:

 • 94,6% викрадених автомобілів повертаються власникам;
 • купуючи автомобільні протиугінні системи в «Княжій варті», клієнти отримують знижки на страхування;
 • ми не тільки забезпечуємо безпеку, але і допомагаємо клієнтам вразі аварії чи при виникненні несправностей;
 • наші засоби мають функцію автозапуску двигуна, що корисна під час зимових морозів чи літньої спеки;
 • керувати системою безпеки автомобіля можна за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів та планшетів;
 • наші спеціалісти готові надавати допомогу клієнтам 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

 

Поставити супутникову охоронну сигналізацію на авто недорого ви зможете, звернувшись до компанії «Княжа варта». Ми допоможемо обрати оптимальний варіант та покажемо, скільки буде коштувати установка супутникової сигналізації та протиугінної системи на вашу машину.

Вартість установки сигналізації в машину

Компанія «Княжа варта» пропонує оптимальну за якістю та ціною супутникову сигналізацію для автомобіля. Захистіть свою машину от угону, а не розбирайтеся с его наслідками. Спеціалісти «Княжої варти» нададуть вам кваліфіковану допомогу та допоможуть підібрати оптимальний комплект охорони для вашого авто.

Ціни на установку автосигналізації залежать від пакета послуг:

 

  • Escort X;
  • Premium;
  • Platinum X.

 

Для всіх пакетів передбачено:

 

   • віддалене керування автомобілем;
   • контроль проникнення;
   • кнопка тривоги;
   • допомога при ДТП.

 

Використовуйте мобільний додаток для смартфона, щоб контролювати свій автомобіль в будь-який час. Будьте впевнені, що при будь-яких негараздах ви не залишитесь один на один с проблемою, ми завжди допоможемо – швидко та ефективно. Крім того, ми беремо на себе зобов’язання з розшуку та повернення автомобілів, це головна перевага встановлення сигналізації на авто. Знижки до 70% по ризику «викрадення» гарантуюст безпеку Вашого майна за справедливою ціною

Зверніть увагу! Якщо Ви є власником автомобіля торговельних марок Land Rover чи BMW, скажіть про це менеджеру наперед, в цьому разі Вам будуть запропоновані спеціальні умови за партнерською програмою.

Замовте дзвінок на сайті чи оформіть заявку прямо зараз!